Zwroty i reklamacje

WARUNKI ZWROTU

* Klient kupujący w naszym sklepie ma prawo w okresie 14 dni od momentu otrzymania zamówionego towaru, odstąpić od transakcji bez podania przyczyny, pod warunkiem że towar nie nosi śladów użytkowania, jest czysty, razem z oryginalnym pudełkiem oraz dowodem sprzedaży otrzymanym wraz z towarem.

* Do przesyłki należy dołączyć dowód zakupu oraz numer konta bankowego, na który mają zostać przelane pieniądze.

* Koszty przesyłki zwracanego towaru pokrywa klient. 

* Po przyjęciu zwrotu (informacja o przyjęciu zwrotu zostanie wysłana e-mailem) przelejemy Państwu pieniądze w ciągu 2-3 dni roboczych.

* Towary, których zwrot nie zostanie uznany ( nie zawierające rachunku, bez pudełka, w uszkodzonym opakowaniu producenta, uszkodzone, potłuczone), zostaną odesłane na koszt klienta. 

 

Dane do wysyłki : 

F.H.Szczepanik S.C.

Ul. Rynek 7

37-500 Jarosław 

 

Składanie reklamacji
W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz zwrotu/reklamacji
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:
F.H.Szczepanik S.C.
Rynek 7

37-500 Jarosław

Uwaga! Możesz też skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta, wówczas sami odbierzemy reklamowany produkt od ciebie.

Zwrot towaru
Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

F.H.Szczepanik S.C.
Rynek 7

37-500 Jarosław

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl